Pinghu kaipunuo sanitary ware Co.,Ltd.

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Video
  • Görüntüler
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar: Kaipunuo
No. Çalışanları: 120~160
Yıllık satış: 20000000-25000000
Yıl kurulan: 1997
İhracat p.c: 90% - 100%
Giriş
Kaipunuo Sanitary Ware Co, Ltd, duş ürünleri profesyonel bir üretici, 1997 yılında tüm dünyada 20'den fazla ülkede müşterilerimiz için tasarım, üretim, satış, müşteri hizmetleri dikey olarak entegre Pinghu, Zhejiang eyaleti, Çin, kuruldu . Biz, sıhhi tesisat endüstrisinde ilk vidalı kurulum teknolojisini kullanıyoruz ve geçmiş yıllarda düzinelerce uluslararası patent ve sertifikalar veriyoruz.

Modern insanlar için daha mükemmel ve rahat büyüleyici bir yaşam yaratmak için çevre koruma ve kaynak tasarrufu kavramını savunuyoruz. “Ever No.1” inancına sahip olan Kaipunuo, müşterilerimize en iyi banyo çözümlerini sunmaya devam ediyor ve içtenlikle bir gelecek inşa etmek için dünyanın dört bir yanından arkadaşlarla işbirliği içinde olmak dileğiyle!

Geçmiş
Kaipunuo Sanitary Ware Co, Ltd, 1997 yılında kurulmuştur. Biz Rusya ile duş kabinleri iş başlayan başladı, 2004 yılından bu yana, Fransa ve tüm Avrupa Ülkeleri için pazar araştırmaya başladık. 2013 yılında yeni fabrikamız kullanıma başladı ve kapasite ayda 10000 adete çıktı. Personel 50 kişiden 160 işçiye yükseldi. Ayrıca, satış geliri her geçen yıl büyümeye devam ediyor, geçen yıl için - 2015 yılında, yıllık 22.000.000 ABD Doları satış rakamına ulaştık.

Hizmet
20'den fazla ülkede müşterilerimiz için tasarım, üretim, satış ve müşteri hizmetlerini dikey olarak entegre eden Kaipunuo Sağlık Gereçleri Ltd. Duş kabini, duş kabini, duş kolonu, duş tabanı / tepsisi ve tüm ilgili duş ürünlerine odaklanıyoruz.

Ekibimiz